PWDdeweloper

Wykończenia

PWD Deweloper Sp. z o.o. we współpracy z firmą RedNet Dom oferuje swoim klientom wykończenie lokalu w tzw. standardzie „pod klucz”. Wysoka jakość stosowanych materiałów, a także prace wykończeniowe prowadzone zgodnie z życzeniem klienta, pozwolą przyszłym mieszkańcom oszczędzić czas oraz koszty związane z wykończeniem własnego „M”.

Pod klucz

Możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz” na podstawie odrębnej umowy zawieranej z firmą RedNet Dom Sp. z o.o., która działa na polskim rynku od 16 lat i zrealizowała już kilka tysięcy projektów, zarówno dla klientów czy indywidualnych czy funduszy inwestycyjnych, jak i dla większości deweloperów na terenie kraju. Projektują, remontują, wykańczają mieszkania i domy oraz powierzchnie użytkowe i komercyjne. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte zaufanie klientów pozwoliły im osiągnąć pozycję lidera wśród firm zajmujących się aranżacją i wykończeniem wnętrz w Polsce. Współpracując z RedNet Dom, uzyskają Państwo profesjonalną obsługę oraz kompleksowe podejście do zagadnień z zakresu wykończenia wnętrz – nowoczesnych możliwości aranżacyjnych i doboru najbardziej odpowiednich materiałów wykończeniowych. Dodatkowo sprawdzone zespoły projektowo-wykończeniowe zadbają o najdrobniejsze szczegóły w trakcie realizacji zlecenia.

Pakiety

Comfort

Silver

Informacja na temat oferty znajduje się na stronie  https://rednetdom.pl/ lub bezpośrednio u Konsultantów pod nr tel. 504-122-175 lub 519-464-589.