PWDdeweloper

Kim jesteśmy?

Prężnie działającą spółką dewelopersko-inwestycyjną zawiązaną przez grupę prywatnych inwestorów, działającą na poznańskim rynku już prawie 20 lat. Przedsiębiorstwo za główny przedmiot swojej działalności gospodarczej uznaje działalność deweloperską, polegającą na realizowaniu przedsięwzięć budowalnych w charakterze inwestora lub inwestora zastępczego.

Do zakresu działań prowadzonych przez PWD Deweloper w ramach przedsięwzięć
deweloperskich należą:
• zakup gruntu pod zabudowę,
• zlecanie prac nad projektem architektonicznym,
• zlecanie prac budowlanych podwykonawcom,
• nadzór nad przebiegiem prac budowlanych,
• sprzedaż wybudowanych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycje realizowane przez naszą firmę są umiejscowione w atrakcyjnych lokalizacjach, umożliwiających wypoczynek oraz szybki i łatwy dostęp do centrów usługowo-handlowych Poznania. Wszystkie inwestycje PWD Deweloper zlokalizowane są w pobliżu miejskich terenów zielonych, takich jak Lasek Marceliński, Jezioro Rusałka czy Strzeszynek.

Jakość i innowacja

Spółka gwarantuje swoim Klientom najwyższą jakość wykonywanych usług, współpracuje z renomowanymi biurami architektonicznymi oraz rzetelnymi i sprawdzonymi firmami budowlanymi. Wykorzystuje przy tym najnowocześniejsze technologie i materiały budowlane. Firma dba również o to, by okoliczna infrastruktura była zachęcająca i ułatwiająca codzienne życie.

Możemy pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami np. mieszkaniami z zielonymi tarasami zlokalizowanymi na dachach najwyższych kondygnacji, w których można odpocząć we własnym ogrodzie na szczycie budynku w centrum miasta.

Ekologia

Jako odpowiedzialny Deweloper podchodzimy w sposób zrównoważony i ekologiczny do wykorzystania zasobów w naszych inwestycjach budując np. zbiorniki na wodę deszczową w formie stawu, instalując panele fotowoltaiczne, przygotowując infrastrukturę pod montaż stacji do ładowania samochodów elektrycznych czy wydzielając przestrzeń na stojaki rowerowe w ramach małej architektury.