Pwd Sp. z o.o.

Literacka 45J (ul. Literacka, Poznań)

W II kwartale 2012 roku zakończona została inwestycja przy ul. Literackiej 45J. U zbiegu ulic Gombrowicza i Wańkowicza powstał nowoczesny i elegancki budynek, który wznosi się na wysokość czterech kondygnacji. Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość terenów zielonych, w odległości kilku kilometrów znajdują się dwa jeziora: Rusałka oraz Strzeszyńskie.

Dwie przestronne klatki schodowe zapewniają dostęp do 31 atrakcyjnie położonych mieszkań, głównie dwu- i trzypokojowych, o powierzchniach od 35 do 88 m2. Każde z mieszkań wyposażone jest w balkon lub taras (w przypadku mieszkań parterowych). Indywidualne podejście do każdego klienta oraz fakt, że lokale wykończane są z wysokiej jakości materiałów w tzw. standardzie „pod klucz”, umożliwiają przyszłym mieszkańcom oszczędność czasu oraz kosztów związanych w wykończeniem własnego „M”.
W marcu 2014 roku Spółka PWD uhonorowana została nagrodą "JAKOŚĆ ROKU 2013" za inwestycję przy ul. Literackiej 45 J w Poznaniu. Honorowym patronem konkursu jest Europejska Organizacja Jakości.