Pwd Sp. z o.o.

Modra 15 (ul. Modra, Poznań)

Najnowsza inwestycja firmy PWD zlokalizowana będzie na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Modrej w Poznaniu. Powstanie tu budynek mieszkalny, którego lokalizacja z jednej strony pozwoli na szybki dostęp do centrum miasta, z drugiej natomiast zapewni przyszłym mieszkańcom spokój oraz oddalenie od głównych węzłów komunikacyjnych.
Budynek, który wzniesie się na wysokość pięciu kondygnacji pomieści 22 lokale mieszkalne oraz lokal użytkowy o powierzchniach od 39 do 97 metrów kwadratowych, z których wszystkie będą wyposażone w balkony, a lokale parterowe w tarasy. Większość z oferowanych lokali stanowią mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 39 do 50 metrów kwadratowych oraz trzypokojowe o powierzchni ok. 70 metrów kwadratowych. Budynek wykończony zostanie z wysokiej jakości materiałów, a możliwość wykończenia mieszkania w tzw. standardzie „pod klucz” pozwoli nabywcom na oszczędność czasu oraz kosztów. Dodatkowym atutem budynku będą miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej.
Aby zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa proponujemy system płatności 10/90, w którym pierwsza rata wynosi zaledwie 10% wartości lokalu, a pozostałe 90% płatne jest dopiero w momencie odbioru kluczy. Ceny ustalono na poziomie 5.800 – 6.200 zł/m2 powierzchni lokali mieszkalnych. Podane wyżej ceny są cenami brutto (wraz z podatkiem VAT) i obejmują udział w gruncie oraz lokal mieszkalny wykończony w standardzie „deweloperskim”. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca w podziemnej hali garażowej oraz wykończenia mieszkania w standardzie „pod klucz”. Szczegóły oferty wraz z prospektem informacyjnym oraz wzorem umowy deweloperskiej otrzymacie Państwo w naszym biurze sprzedaży przy ul. Kasprzaka 62 w Poznaniu.
Termin realizacji: IV kwartał 2013 roku.