Pwd Sp. z o.o.

Apartamenty wakacyjne (ul. Wrzosowa, Pogorzelica)

Spółka PWD ma przyjemność zaprezentować nowoczesny kompleks apartamentów wakacyjnych na sprzedaż, powstający w Pogorzelicy.

Kompleks - składający się z trzech budynków - zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących bezpiecznego i luksusowego apartamentu, w lokalizacji gwarantującej wypoczynek. Trzykondygnacyjne budynki, harmonijnie wpisujące się w leśne otoczenie, pomieszczą 100 w pełni wykończonych apartamentów jedno- i dwupokojowych, o powierzchniach od 25 do 37 m2.

Wszystkie apartamenty posiadają taras lub przestronny balkon oraz przynależy do nich miejsce postojowe w garażu podziemnym. Bezpośrednie otoczenie budynków to starannie zagospodarowane tereny zielone sprzyjające atmosferze relaksu i wypoczynku. Cały teren zostanie ogrodzony, a całoroczna ochrona zapewni komfort bezpieczeństwa mieszkańcom oraz gościom. Dodatkowym atutem kompleksu będzie basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą oraz drink bar.

Rozpoczęcie budowy kompleksu nastąpiło w 2010 roku, a oddanie apartamentów do użytku planowane jest w II kwartale 2012 roku