Pwd Sp. z o.o.

Osiedle PARK PODOLANY
ul. Jasielska, Pozna?

Co nas wyróżnia

PWD Sp. z o.o. gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość wykonywanych usług, której towarzyszy dogodna cena metra kwadratowego powierzchni mieszkalnej.

Inwestycje realizowane przez Spółkę umiejscowione są w atrakcyjnych lokalizacjach (zarówno w centrum jak i na obrzeżach Poznania) umożliwiających wypoczynek oraz szybki i łatwy dostęp do głównych rejonów usługowo-handlowych Poznania.

Jako jeden z niewielu developerów, PWD oferuje swoim klientom mieszkania wykończone w standardzie "pod klucz". Wykończenie mieszkania w wysokiej jakości materiałach pozwala na przekazanie klientowi lokalu gotowego do natychmiastowego zamieszkania.

Od początku 2010 roku Spółka PWD Sp. z o.o. przynależy do elitarnego grona "GAZEL BIZNESU" , które zrzesza najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce. Nagroda przyznawana przez redakcję PULSU BIZNESU jest dowodem na profesjonalne oraz skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem.

W 2012 roku Spółka PWD Sp. z o.o. została uznana najefektywniejszą firmą pod względem rentowności brutto w organizowanym przez "Głos Wielkopolski" Rankingu 100 Największych Liderów Rynku.

Ponadto firma otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2011 roku, a w 2013 inwestycja przy ul. Literackiej 45J w Poznaniu otrzymała nominację do nagrody "Jakość Roku 2013".

Kontakt

PWD Deweloper Sp. z o.o.
60-319 Poznań, ul. Ptasia 16/1
tel./fax (0-61) 8 66 14 82

godziny otwarcia:
poniedziałek: 8:00 - 18:00
wtorek-piątek: 8:00 - 16:00

e-mail: pwd@pwd-mieszkania.pl